Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Sveikatos priežiūra ugdymo įstaigose
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


j0315448.jpg   Šiandienos vaikai yra visaverčiai visuomenės piliečiai. Jų asmenybės raida, patirtis, gebėjimas veikti ir priimti sprendimus yra pažangos, taip pat ir jų gyvenimo kokybės prielaida. Sveikesni vaikai turi geresnes produktyvaus gyvenimo galimybes, tačiau pastaraisiais metais mūsų šalyje mokinių sveikata nuolat blogėja. Būtina sveikatos prioritetą iškelti vertybių sistemoje, ugdyti su jos išsaugojimu ir stiprinimu susijusias vertybines orientacijas, diegti pozityvų požiūrį į savo ir kitų sveikatą, telkti šiam darbui tėvų, sveikatos priežiūros specialistų taip pat švietimo įstaigų vadovų, auklėtojų, mokytojų, kitų specialistų pastangas.

    Kiekvienos visuomenės svarbiausias uždavinys yra užtikrinti sveiką vaikų gyvenimo pradžią ir jo tolesnį vystymąsi sudarant tam palankias sąlygas. Mokykla yra palanki vieta puoselėti vaikų sveikatą, formuoti gyvenimo įgūdžius, tarp jų sveikos gyvensenos, plėtoti veiklą atsižvelgiant į vaiko raidos ypatumus.

    Sveikos gyvensenos ugdymas yra vienas efektyviausių būdų padėti žmogui išlikti sveikam: nuolat rūpintis savo ir artimųjų sveikata, suvokti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, naudotis naujausia visuomenei teikiama informacija apie sveikatos išsaugojimą, įgyti žinių ir įgūdžių stiprinti sveikatą.

   Sveikatos priežiūra Marijampolės savivaldybės mokyklose vykdoma vadovaujantis Marijampolės savivaldybės tarybos 2008 m. rugpjūčio 25 d. sprendimu Nr. 1-484 „Dėl sveikatos priežiūros organizavimo Marijampolės savivaldybės mokyklose“.
   Vykdydami sveikatos priežiūrą mokyklose, visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, vadovaujasi sveikatos priežiūros organizavimo Marijampolės savivaldybėse tvarkos aprašu bei Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro... plačiau..