Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2013.03.20
Marijampolės sveikatos mokykla. Įspūdžiai.

IMG_7376_1.JPG 2013 m. kovo mėn. 04-10 dienomis Marijampolėje vyko pirmoji sveikatos mokykla. Dalinamės dalyvių įspūdžiais:

"Atėjau vedina smalsumo. Norėjau sužinoti, ar sveikuoliai tik maudosi šaltame vandenyje, valgo kruopas ir daržoves? Tačiau kai pati sudalyvavau stovykloje supratau, jog tai yra visapusis žmogaus mokymas - kūnui, sielai ir dvasiai. Įrodžiau sau, jog galiu būti sveikuolė." (Asta T.)

"Sveikatos mokykloje dalyvavau pirmą kartą. Nors esu jau 74,5 m., bet patyriau labai daug teigiamų emocijų, taip pat įgijau ir žinių. Grūdinimasis man suteikė gyvenimo džiaugsmo ir ėjimo pirmyn. Dėkoju Dainiui, kad esu sveika kūnu, siela ir dvasia. Pasijutau lyg būčiau sugrįžusi į jaunystę." (Skaidrė U.)

"Puiki savijauta, dingo galvos migreninis skausmas. Jaučiamas viso kūno palengvėjimas. Gera nuotaika. Malonus bendravimas su visais dalyviais. Šį rytą sau net pasakiau:" jei kas prieš 10 metų būtų pasakęs, kad aš maudysiuosi ledinėje Šešupėje, tai tikrai nebūčiau patikėjusi." (Irena K.)

"Tai buvo vienas iš nuostabiausių laikotarpių mano gyvenime. Lig šiol man buvo nesuvokiama, kaip galima maudytis lauke esant minusinei temperatūrai. O tuo labiau buvo nesuvokiama, jog tai galiu daryti aš! Ir niekas, kas mane pažįsta negali tuo patikėti. Jausmas ir atsiradusias didžiulis energijos antplūdis po stovyklos nerealus! Pasirodo ir per savaitę galima padaryti stebuklą. Tik reikia mylėti save!''(Rima K.)

"Atėjus čia labai daug pasikeitė mano viduje: atsirado gera nuotaika, kitokios mintys, savijauta. Supratau, kad galima skaniai ir sočiai pavalgyti be mėsos ir saldumynų, be kurių anksčiau negalėjau gyventi. Atsirado spalvos mano viduje. Labai tuo džiaugiuosi. Ačiū!" (Laimutė M.)IMG_9551_1.jpg

"Tai pakeitė požiūrį į gyvenimą - jis tapo ryškesnis, gyvesnis, atsirado daugiau spalvų, pasijutau esanti Gamtos dalimi. Tai pat supratau, kad sveikata visų pirma turi būti svarbi man, o jei sugebėsiu keistis ir mąstyti kitaip, keisis ir kiti." (Janina L.)

"Einant sveikėjimo keliu kyla labai daug klausimų ir labai reikalingas palaikymas, nuolatinis motyvacijos stimuliavimas. Šioje mokykloje gavau daug atsakymų į man kilusius klausimus. Grupėje vykdoma veikla daug efektyviau motyvuoja ir sustiprina pasirinkimą sveikėti. Mokyklos įspūdžiai puikūs. Ačiū Dainiui, Sigitai ir Justei." (Lina L.)

"Į mokyklą atėjau vedina smalsumo. Pirmos 3 d. buvo gana sunkios, nes skaudėjo galvą, jaučiau silpnumą. Tačiau vėliau pajutau didelį palengvėjimą, energijos antplūdį. Visada rytais sunkiai keldavausi, o dabar ankstyvas kėlimasis teikia didelį džiaugsmą, nes gali pasveikinti saulę. Daug sužinojau apie vegetarinę mitybą, kvėpavimą. Dėkoju už puikiai praleistą laiką ir gautas žinias. Norėčiau ir vėl dalyvauti sveikatos mokykloje." ( Raselė S.)

"Jaučiuosi puikiai. Tai mano sveikatos ir jėgų atgavimo stovykla. Būtų idealu, jei ji vyktų mūsų mieste kasmet. Ačiū šauniems organizatoriams ir stovyklautojams." (Rūta N.)

"Geros energijos, šilumos ir gerumo užtaisas, verčiantis šypsotis ne tik viduje, bet ir išorėje. Norisi daugiau patirti tokių įspūdžių." (Dalė S.)

"Visą savaitę buvau apsupta neapsakomai malonių, gerų, mandagių ir šiltų žmonių. Supratau, kad vegetariškas maistas gali būti labai skanus." (Zita B.)

"Laikas praleistas labai naudingai ir energingai. Rytinės mankštos - malonumas visai dienai. O terapiniai užsiėmimai leido suprasti, kad esu per daug gyvenime susikausčiusi. Ačiū jums už gerai praleistą laiką ir pamokas."(Kristina S.)

"Mums turbūt pasisekė, kad stovyklos laikas buvo parinktas per gavėnią ir fizinį apsivalymą buvo galima susieti su dvasiniu. Viskas tiesiog puiku. Didelis noras padėti kitiems, o ypač tiems, kas abejoja. Nesustokite ir nesigailėkite! Dėkoju visiems. Sveikatos Jums ir jūsų šeimos nariams."(Alvydas K.)

IMG_9627_1.jpg"Ėjau dvejodama. Pirmas 2,5 dienos buvo sunkios ne tik dėl fizinio krūvio (paskutiniu metu sportuoju 4-5 kartus per savaitę) ar maisto, bet dėl ankstyvo kėlimosi. Lūžis įvyko po 3 dienos pietų. Praėjo skaudėti galvą, atsirado energijos. Pasidarė nesunku keltis, nes visą tai atpirko tekanti saulė ir ryto gaiva, neįtikėtinai šaltas, bet sukrečiantis iki sielos gelmių vanduo. Stebiuosi jaunų žmonių pasirinkimu ir entuziazmu. Linkiu sėkmės." (Giedra A.)

"Nepakartojamas įspūdis, gera sveikata, puiki nuotaika, gera savijauta, grupelė atrastų bendraminčių - visa tai ir dar daugiau atradau, supratau ir patyriau šioje sveikatos stovykloje. Nuoširdi padėka vedėjams!" (Rasa J.)

"Puiku! Pasirinktas laibai tinkamas laikas - gavėnia ir mėnulio delčia. Visos savaitės metu buvo puiki nuotaika, kurią sukūrė organizatoriai. Ypač savijautą gerino meditacinis bėgimas ir vakarinės meditacijos. Kūnas tapo paslankesnis, nuotaika pakili, o svoris pradėjo kristi jau po pirmos paros, pradėjo skaudėti galvą. Pirmą kartą žiemos metu maudžiausi po pirties Šešupėje. Iš viso tą dieną net 3 kartus. Daug sužinojau, kai ką prisiminiau iš ankstesnių užsiėmimų. Kiekvienam būtina nors 1 kartą gyvenime išbandyti sveikuolių stovyklą, o po to apsispręsti, kaip gyventi, kokį gyvenimo būdą pasirinkti." (Vida M.)

"Tai - mano kelias. Čia mano šviesa ir kelrodė žvaigždė. Man ši savaitė buvo pakankamai įtempta, tačiau jaučiausi kaip sanatorijoje: pailsėjusi fiziškai, išsilaisvinusi emociškai, patobulėjusi dvasiškai, pabendravusi su bendraminčiais, pasisėmusi naujų jėgų, energijos toliau tęsti savo bei pradėti naujus darbus. Ačiū visai Jūsų komandai." ( Ingrida J.)

"Ačiū Visuomenės sveikatos biurui, jo vadovei ir darbuotojams už tarnystę. Jūs esate puikios ir kompetetingos. Esu laiminga, kad buvau pakviesta į šią stovyklą. Sutikau daug puikių žmonių, sužinojau įvairių sveikatinimosi priemonių, patyriau naujų potyrių. Jaučiuosi laiminga. Ačiū." (Vida K.)Sveikuoliai.lt informacija
Nuotraukos Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro


Atgal