Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2013.03.26
Skelbiamas konkursas „Sveikatingumo simbolis“

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas bei Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija (toliau – Koalicija) kviečia kūrybišką Lietuvos jaunimą dalyvauti konkurse „Sveikatingumo simbolis“. Šio konkurso tikslas – išrinkti Lietuvos sveikos gyvensenos prekės ženklą.

Konkurso dalyviai turi sukurti personažą, simbolį ar talismaną, kuris bus naudojamas sveikatingumo ir prevencijos akcijose, renginiuose ar reklamose. Dalyvių sukurtas simbolis, personažas ar talismanas turėtų turėti tam tikrą sąsają su Lietuva bei sveika gyvensena. Jis bus naudojamas visuose įmanomuose formatuose – spaudoje, internetinėje erdvėje, socialinėse reklamose, animaciniame filmuke ir pan., todėl konkurso dalyviai, sukūrę ne tik Sveikatingumo metų simbolį, bet ir praktinį šio simbolio pritaikymo pavyzdį (socialinę reklamą, prevencinį atviruką, reklaminį skydelį, karikatūrą, video ar audio klipą, animacinio prevencinio filmuko scenarijų ir kt.), bus apdovanoti papildomais prizais.

Konkursas vykdomas II etapais: I etapas – balandžio 2 d. – 22 d. - personažo, simbolio ar talismano sukūrimas ir elektroninės versijos siuntimas Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentui el. paštu konkursas@ntakd.lt. Darbai turi būti siunčiami elektroniniu variantu, skaitmeniniame formate (jpg; bmp; tif; gif “ ar kt.) elektroniniu paštu konkursas@ntakd.lt. Elektroninės bylos dydis neturi viršyti 10 Mb. Siunčiant darbą dalyviai elektroniniame laiške taip pat turi nurodyti savo vardą, pavardę, amžių ir kontaktinį telefono numerį ar elektroninio pašto adresą. II etapas- balandžio 22 d. – 30 d. - atsiųstų darbų vertinimas, atranka, nugalėtojų paskelbimas.

Visų konkurso dalyvių laukia atminimo dovanos, o geriausių darbų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais. Geriausius darbus vertins specialiai šiam konkursui sudaryta komisija.

Daugiau informacijos apie konkursą, jo sąlygas bei nuostatas galite rasti Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento interneto svetainėje adresu ntakd.ltOrganizatorių informacija


Atgal