Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2013.11.15
Kviečiame į renginį "VAROM!" - galima linksmintis ir be svaigalų !

jurgis_plakatas_2.jpg


Marijampolė sako „VAROM!“


Sėkmingai drebinantis Vilniaus pramogų pasaulį, energingasis VAROM! projektas pirmą kartą atvyksta į Marijampolę! Organizuojamas VAROM! komandos kartu su Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis, šis vakarėlis pretenduoja tapti griausmingu startu pasiryžusiems išbandyti pramogas be svaigalų!

„Mūsų jaunimas privalo gauti tik tai, kas geriausia, o blaivus gyvenimas – tai aukščiausios kokybės ženklas“, - sako Marijampolės savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Laukaitienė.

Šokių, judesio ir muzikos niekada nebūna per daug, todėl VAROM! Marijampolėje startuos su pašėlusia ir įtraukiančia Zumba, iš kurios renginio vairą perims vakaro energijos užtaisas – svečiai iš Vakarų Afrikos būgnų mokyklos! Tai pirmoji Lietuvoje muzikos studija, kuri skiria ypatingą dėmesį Afrikos būgnų muzikai.

„Tai puiki galimybė parodyti, kad vakarėlis be svaigalų taip pat gali būti ir šiuolaikiškas, ir smagus, ir pritraukiantis daugybę jaunimo. Čia susirinkę žmonės gali dar kiečiau "pavaryti"! O Marijampolė turi būtų priekyje einantis ir pavyzdį rodantis miestas!“, - antrina Marijampolės savivaldybės tarybos narys Povilas Isoda.

VAROM! vakarėlyje ne tik suskambės autentiškais instrumentais atliekami uždegantys ritmai, bet ir visiems norintiems bus suteikta galimybė prisiliesti prie afrikietiško būgno djembe, išmokti grojimo technikos pradžiamokslio ir sugroti tradicinį ritmą kartu! Nesvarbus nei amžius, nei muzikinė patirtis – visi kviečiami į vieną djembe ratą!

„Jei norime laužyti stereotipus ir standartus, pakviesti suklusti ir susidomėti, turime ne moralizuoti jauniems žmonėms, o gyvu pavyzdžiu parodyti alternatyvų pasilinksminimo būdą. Todėl kviečiu tuos, kas nori linksmai ir turiningai praleisti laiką bei po vakarėlio jausti ne galvos skausmą, o priešingai, jėgų antplūdį“, - priduria asociacijos „Marijampoliečiai“ pirmininkė Vaida Kelerytė.

Vakaro kulminacija – Jurgio Didžiulio solinis koncertas! „Žmonės galvoja, kad šokiai ir koncertai turi būti su alkoholiu ir kitom priemaišomis, tačiau tai yra visiška netiesa. Džiugu, jog šis projektas parodo, kad žmonės gali linksmintis ir be tų priedų, “- sako atlikėjas, rekomenduojantis visa tai pamatyti ir patirti patiems!

Tų, kas dar turės jėgų, šokių aikštelėje lauks DJ Andy Soul!
Taip kad ruoškimės, puoškimės ir susitinkame Marijampolėje lapkričio 22 d.!
Kur: Adampolio kavinė, Kauno g. 139A, Marijampolė
Kada: Lapkričio 22 d., pradžia 19.00
Įėjimas: nemokamas, amžius neribojamas, neįleidžiami apsvaigę/apkvaišę asmenys.


Atgal