Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2014.01.24
Kviečiame į video paskaitą „Šokiruojantys mokslinių tyrimų rezultatai apie mitybos sąsajas su vėžiu ir kitomis ligomis“


Artėjant Pasaulinei vėžio dienai (vasario 4 d.) raginame visus susimąstyti apie rizikos veiksnius sukeliančius šią ligą. Vasario 3 dieną, 17.30 val. kviečiame į Visuomenės sveikatos biurą (Lietuvininkų g. 18) susipažinti su naujausia, moksliniais tyrimais ir praktika pagrįsta informacija apie mitybos įtaką sveikatai ir jos sąsajas su vėžiu. Žiūrėsime vaizdo įrašą iš II-sios tarptautinės gyvo maisto konferencijos, kurioje pasaulinio garso mokslininkas dr. T. Colin Campbell pristatė šokiruojančius tyrimų rezultatus, kaip mūsų sveikatą veikia mityba. Trys paskaitos dalyviai burtų keliu laimės šio mokslininko parašytą knygą "Natūralus būdas išvengti ligų", kurioje pateikti 50 metų vykdomų studijų rezultatai, patvirtinantys, kad pagrindinė vėžio, širdies ir kraujagyslių bei daugelio kitų ligų priežastis - gyvūninės kilmės baltymai ir riebalai (1 pav.).

Vėžys, širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas, nutukimas, autoimuninės ligos, išsėtinė sklerozė, kaulų ligos, inkstų akmenys, Alzheimeris, migrena ar net aklumą sukeliantys susirgimai - tai ligos, kurių galima išvengti, kurias galima sustabdyti ar net visiškai nuo jų pasveikti sveikai maitinantis. Taip teigia Kornelio universiteto mitybos biochemijos profesorius T. Kolinas Kempbelas (T. Colin Campbell). 2013 metų rudenį mokslininkas lankėsi Lietuvoje, susitiko su Sveikatos apsaugos ministru Vyteniu Andriukaičiu, su Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininke Dangute Mikutiene, dalyvavo spaudos konferencijoje Seime ,,Ar mityba gali būti gydanti?" bei II-sios tarptautinės gyvo maisto konferencijos metu pristatė savo tyrimų rezultatus, kurie parodė, kad egzistuoja tiesioginis ryšys tarp gyvūninių baltymų ir susirgimų vėžiu bei kitomis ligomis.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) dėstytojas dr. Darius Kubilius sakė: "Esu įtikėjęs profesoriaus T. Kolino Kempbelo mokymu ir rekomenduočiau jį visiems, kurie nori pakeisti savo sveikatos būklę ir gyvenimą, kad patys galėtų įsitikinti, kokie neįtikėtini rezultatai galimi vietoj gyvūnų valgant vien augalus. Žinia, mūsų universitete yra mitybos studijų programa, bet ji nėra tokia radikali. Vis dar pabrėžiamas gyvūninių riebalų vartojimas, tačiau pokyčiai vyksta - mes kalbame šia tema. Žinoma, pakeisti ilgai nusistovėjusias sveikatos dogmas nėra taip lengva, tačiau jau po 1-2 metų tikimės įtraukti į mitybos studijas ir mokymą apie augalinę mitybą".

Video paskaita "Šokiruojantys mokslinių tyrimų rezultatai apie mitybos sąsajas su vėžiu ir kitomis ligomis" vyks vasario 3 dieną, 17.30 val., Visuomenės sveikatos biure (Lietuvininkų g. 18).


knyga2.jpg

1 pav.  Trys paskaitos dalyviai laimės T. Kolino Kempbelo knygą "Natūralus būdas išvengti ligų".


Atgal