Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2014.04.29
Jaunimas skatinamas atsipalaiduoti ir linksmintis be svaigalų !

Ne tik statistiniai duomenys, bet ir kiekvieno iš suaugusiųjų patirti liudija apie grėsmingą žalingų įpročių paplitimo situaciją, ypač tarp jaunų žmonių. Vykdant žalingų įpročių paplitimo prevenciją tarp jaunų žmonių kyla klausimas, kokios priemonės būtų pakankamai veiksmingos, kad padėtis šioje srityje iš esmės gerėtų, t.y. mažėtų žalingų įpročių paplitimas.

Atsižvelgiant į jaunų žmonių požiūrį ir tendencijas, kad jų elgesį dažnai diktuoja to laiko tarp bendraamžių vyraujanti mada, Marijampolėje pradėti rengti vakarėliai jaunimui, kurių metu akcentuojama blaivybės idėja. Toks vakarėlis balandžio 25 dienos vakarą buvo surengtas Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje. Vakarėlį organizavęs Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras renginio pradžioje jaunimą kvietė pasimokyti šokio judesių, kurių mokė šokėjas, pilateso instruktorius, rankinio teisėjas Laurynas Mykolaitis. Renginį vedusi visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Aušra Ralytė skatino dalyvius atsipalaiduoti žaidžiant įvairius žaidimus bei parodė, kad mankštintis gali būti ypač linksma, kai į pagalbą ateina draugas. Vakarėlyje savo talentais dalinosi ir mokyklos moksleiviai. Savo šokį pristatė entuziastingų merginų grupė „Hard Jumper“ bei įspūdingais šokių judesiais pribloškė rokenrolo šokių mėgėjai vaikinai. Aktyviai prie renginio organizavimo prisidėjusi sveikuolių klubo „Prana“ pirmininkė, dviejų mažamečių vaikų mama, Ingrida Jakaitienė, džiaugiasi blaivaus vakarėlio idėja bei skatina ir toliau populiarinti linksminimąsi ir atsipalaidavimą be svaigalų.

Taigi į renginį susirinkę apie 50 mokyklos moksleivių sužinojo, kad atsipalaiduoti ir linksmintis galima be svaigalų, tačiau dažnai tai daryti mums trukdo stresas – „stabdžiai“ galvoje. Todėl vakarėlio pavadinimas „Be stabdžių“ skatina jaunimą nepasiduoti stresui – žalingiems įpročiams, mokėti atsipalaiduoti, būti savimi, leisti atsiskleisti talentams.

Blaivūs vakarėliai Marijampolėje bus rengiami ir toliau, o jaunimas, norintis papildomai išmokti būdų, kaip kovoti su stresu, išmokti atsipalaiduoti, įveikti susikaustymą ir baimę yra kviečiamas gegužės 12 d. 17 val. į Visuomenės sveikatos biurą (Lietuvininkų g. 18, II aukštas), kuriame vyks užsiėmimas “Juokas iki ašarų = sveikata”.

Nuotraukos iš blaivaus vakarėlio "Be stabdžių". Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla.

DSC03166.JPG

DSC03174.JPG

DSC03177.JPGAtgal