Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2014.11.10
Vaikų šurmulyje – sveikos mitybos tema

Lapkričio 8-oji  minima kaip Europos sveikos mitybos diena. Ta proga Visuomenės sveikatos biuras su Marijampolės savivaldybės administracija ir kitais partneriais jau trečius metus organizuoja renginius sveikos mitybos tema. Šiais metais, lapkričio 9 dieną, organizuotas šeimoms skirtas konkursas „Sveika mityba – sveika šeima“, kuris vyko viešbutyje „Mercury Marijampolė“. Iš viso dalyvavo 11 šeimų-komandų. Komandos turėjo savo atributiką ir buvo pasiruošusios namų darbą – pristatė namuose pagamintą sveiką patiekalą, apibūdino jo naudą organizmui, taip įveikė kitas konkurso užduotis: sveikos mitybos testą, maisto ragavimo užrištomis akimis užduotį, sveiko maisto piramidės dėlionę, ištvermės rungtį.

Renginio dalyvius pasveikino Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys, kuris susirinkusiems linkėjo geros sveikatos, domėjosi šeimų parengtomis namų užduotimis, pats pasižadėjo dar didesnį dėmesį skirti sveikai mitybai.

Renginio metu dalyvius džiugino šokio kolektyvas „Opa“, Žaidimų studija „Kodėlčius“ žaidė su vaikais ir šeimas subūrė bendram piešimui dailės terapijos metu, informacija apie sveiką mitybą ir sveikus maisto produktus pristatė lektorius Tomas Lenart ir parduotuvės „Rinkis Eko“ savininkė Gražina Mickevičienė, visi dalyviai buvo vaišinami A. Žemaičio ekologiškomis sultimis ir duonele, Pizzos Jazz žaliaisiais kokteiliais. Bet labiausiai šioje šventėje džiugino mažųjų dalyvių šurmulys: kas šoko, kas žaidė, su tėveliais dalyvavo rungtyse arba tiesiog stebėjo...

Susumavus komisijos, kuriai vadovavo Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Gydytojo tarnybos vedėja Odeta Aleksienė, ir teisėjų vertinimo rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą konkurse iškovojo Kirkliauskų šeimos komanda „Žalieji sveikatukai“, jiems atiteko pramogų centro „Lūna“ apsilankymas boulingo klube. Antros vietos nugalėtojai – sesių Daivos ir Sigitos komandai įteikti pakvietimai į Marijampolės kultūros centre vyksiantį Ievos Norkutės koncertą. Trečios vietos nugalėtoja – Vidos ir Petro šeima, jiems atiteko pakvietimai į Spindulio kino teatrą ir specialus Marijampolės mero prizas už nepelnytai pamirštą senolių receptą – raugintus obuolius. Ketvirtos vietos Astos Puteikienės šeima „Šaunuoliukai“ laimėjo apsilankymą Sveikatingumo centre „Sveikatos banga“. Penktą, šeštą ir septintą vietas pasidalino Žilvino ir Rasos Pakrosnevičių, Raselės ir Roberto Sutkauskų, bei Ritos ir Dariaus Kazlauskų šeimos. Jie apdovanoti VŠĮ „Sveikatingumo idėjos“ įsteigtu prizu – restorano „Pizza Jazz“ kuponais. Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir UAB „Idėjų dirbtuvės“ parengtos atminimo dovanėlės.

Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

A.Ralytės nuotraukose renginio akimirkos:

1 – nugalėtojų Kirkliauskų šeima pristato sveiką patiekalą

2 – linksmam šokiui visu pakvietė kolektyvas „Opa“

3 – piešti kartu ir piešinyje atrasti slapčiausias mintis padėjo Rasa iš vaikų žaidimų studijos „Kodėlčius“

4 – apie sveika mitybą kalbėjo lektorius Tomas Lenart

DSC03799___Kopija.JPGDSC03841.JPG

DSC03900.JPG

DSC03820.JPG


Atgal