Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2014.11.17
Konferencija – paroda „Kelionė į sveikos mitybos šalį“

            2014 m. lapkričio mėn. Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos sveikatą stiprinančios veiklos organizacinės grupės nariai: Skaistuolė Šedienė, Rūta Marčiulaitienė ir trečiųjų gimnazijos klasių mokinės Jolanta Dagilytė, Indrė Lužanskytė, Sandra Kazlauskaitė, Milda Naujokaitė, Evelina Petruškevičiūtė, Viktorija Urbonavičiūtė dalyvavo šalies mokinių konferencijoje-parodoje „Kelionė į sveikos mitybos šalį“, kuri vyko Kauno moksleivių aplinkotyros centre. Šioje konferencijoje Rygiškių Jono gimnaziją atstovaujanti komanda pristatė stendinį pranešimą ,,Aktualios sveikatos problemos gimnazijos bendruomenėje, jų sprendimo būdai“ ir suruošė sveikų maisto produktų parodą.

Mūsų moksleivės supažindino konferencijos dalyvius su „Sveiko maisto savaitės‘‘ konkursu, kuris tradiciškai vyksta gimnazijoje, akcentavo, kad konkursas yra labai populiarus ir mėgstamas, nes visi gali pasidalinti savo sukauptomis žiniomis, receptais ir patarimais. Mokytojos S. Šedienės ir R. Marčiulaitienės vadovaujamos moksleivės pristatė džiovintų daržovių, vaisių, uogų ir mišinius, kaip alternatyvą nesveikiems užkandžiams. Taip pat buvo demonstruoti pabarstai iš džiovintų daržovių, vaisių ir prieskoninių augalų, skirti košėms, karštiems sumuštiniams, salotoms, desertams.

Konferencijos dalyvius pavaišinome morkų lapų arbata, moliūgų žievės kava, turtinga vitaminais, sveika natūralia savo pačių rankomis kepta rugine ir kvietine duona su raugu. Jas iškepė Evelina Petruškevičiūtė ir Indrė Lužanskytė. Dalyviams pasiūlėme lankstinukus su savo receptais ir džiovintų vaisių, uogų, daržovių rinkinius, kurie nuo padėklų buvo išgraibstyti akimirksniu. Ypač didelė naujovė buvo moliūgo žievės kava, kuri nustebino ir sužavėjo visus komisijos narius bei dalyvius.

Mūsų prisistatymas sulaukė konferencijos organizatorių, konkurso komisijos ir visų dalyvių ypatingo dėmesio, pripažinimo ir pagyrimų, kad esame labai kūrybingi, originalūs ir pasižymime stipria sveikos mitybos idėjų sklaida šalies moksleivių tarpe.


Atgal