Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2014.11.27
Partnerių organizuojamas gatvės šokių konkursas „Free to dance“ Marijampolėje!

Gatvės šokių konkursas „Free to dance“ Marijampolėje! Nors orai ir šąla, šokių kolektyvai nenustoja repetuoti bei kurti naujų pasirodymų. O kad aistringais šokio judesiais galėtų mėgaustis ir kiti, organizacija „Jaunimo laisvalaikis“ lapkričio 28d., penktadienį, 18 val. Marijampolės kultūros centro diskotekų salėje organizuoja gatvės šokių konkursą „Free to Dance“, kuris tikrai pakvies pajudėti ar bent jau pasigrožėti jaunųjų profesionalų šokiais!

Gatvės šokiai yra labai plati sąvoka, apimanti daugybę šokio sričių, todėl kiekvienas žiūrovas tikrai išvys jam patinkantį pasirodymą. Konkurso dalyviai atvyks ne tik iš Marijampolės, bet ir iš Vilniaus bei Kauno. Na, o komisija bus netgi tarptautinė – lietuvių talentus vertins šokėjas iš Italijos! Renginio svečiai pademonstruos pasirodymus ne tik gatvės šokio stiliumi: galėsime pasigrožėti ir pramoginiais, ir šiuolaikiniais šokiais, O šokėjų trupė iš Vilniaus „Fond of Sounds“ surengs mini šokio spektaklį! Taip pat reikia nepamiršti, kad išgirsime jaunųjų muzikantų grupės „Sound Effect“ pasirodymą.

Taigi, organizatoriai žada nepamirštamą vakarą, daugybę staigmenų, siurprizų ir pribloškiančių šokėjų pasirodymų. Laukiame visų Marijampolės kultūros centro diskotekų salėje lapkričio 28 d., penktadienį, 18 val.!

Dėkojame mūsų rėmėjams:
Marijampolės savivaldybė, VšĮ „Sveikatingumo idėjos“, UAB „Idėjų dirbtuvės“, UAB „Mera“, VšĮ „Konsultus mokymai“, Kūrybos namai EXTER, Big House Burgers, UAB „Mantinga“, Coffee Hill, UAB „Labora“, UNO Parks, LŪNA, MKSA, Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“, Pizza House picerija, kino teatras „Spindulys“, „Pušku pušku“, M.Andriukevičius, V. Daugirdaitė, „Panelė“, „Oriflame“, Marijampolės Kultūros centras, „Suvalkietis“, „marijampolieciai.lt“, „marijampolietis.lt”, „Kapsai“, Marijampoles savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

​ Pagarbiai, asociacija „Jaunimo laisvalaikis”


Atgal