Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2015.04.14
Marijampolės policijoje – apie brangiausią turtą

Balandžio 7 dieną minima Pasaulinė sveikatos diena, kurią inicijuoja Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) nuo 1950 metų. Šia proga, balandžio 10 dieną Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – apskr. VPK) Visuomenės sveikatos biuro (VSB) visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Snieguolė Tarasevičienė ir Aušra Ralytė policijos darbuotojams atliko kūno sudėties analizę kūno kompozicijos analizatoriumi, kurio pagalba nustatomi duomenys reikalingi norint pagerinti bendrą organizmo būklę - nustatomos organizmo tendencijos, t.y. kokiu režimu dirba organizmas: kūno sudėtį (kūno svorį,kūno riebalų masę,kūno raumenų masę bei kūno būklę ir korekciją bei kūno masės indeksą,bazinę medžiagų apykaitą, pilvo srities būklę ir storėjimo prognozę (visceralinių riebalų masę ir pasiskirstymą,poodinių riebalų masę) ir pasakojo apie sveikos gyvensenos principus.

VSB visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė S. Tarasevičienė supažindino su 2008 - 2009 metais atlikto psichosocialinių profesinės rizikos veiksnių vidaus reikalų sistemoje tyrimo rezultatus, kuris atskleidė, jog policijos pareigūnai nuolat susiduriantys su ypatingais iššūkiais (apribota asmeninė laisvė pasirinkti; visuomet stebimas aplinkinių; visuomet privaloma savitvarda susidūrus su “tamsiąja” gyvenimo puse; neigiamų emocijų vyravimo poveikis nuolatinės įtampos atsiradimui; visuomet būti pasirengusiu imtis neatidėliotinų veiksmų, nepaisant grėsmės sveikatai ir gyvybei; nesuteikta teisė suklysti...), jog dažniausiai problemų visiems vidaus reikalų pareigūnams kelia: tiesioginis bendravimas su piliečiais; būtinybė priimti greitus sudėtingus sprendimus; griežta, nelanksti hierarchija, negalėjimas reguliuoti darbo krūvio ir pertraukų bei susižalojimo rizika. Statistiniai duomenys rodo, jog 2010 m. – 2014 m. netinkamais tarnauti užimamose pareigose buvo pripažinti 1435 pareigūnai (pagrindinės ligos ir sveikatos problemos: kraujotakos sistemos, jungiamojo audinio ir skeleto raumenų sistemos, nervų sistemos ir endokrininių, mitybos ir medžiagų apykaitos sutrikimai).

Posakio „Sveikata – brangiausias turtas“ teisingumu įsitikinę, Marijampolės apskr. VPK vadovai dėkoja Marijampolės savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui už glaudų bendradarbiavimą rūpinantis policijos bendruomenės sveikata, o aktyviai renginyje dalyvavę darbuotojai, širdingai dėkoja visuomenės sveikatos stiprinimo specialistėms Snieguolei Tarasevičienei ir Aušrai Ralytei, kurios teikė individualius patarimus, ką daryti, kad išliktume žvalūs, energingi ir sveiki.

Savo sveikata turime rūpintis ne tik tuomet, kai jau susergame, todėl atlikti savo kūno sudėties analizę ir gauti specialisto konsultacijas, galite atvykę į Visuomenės sveikatos biurą: Lietuvininkų g. 18, Marijampolėje, antradieniais ir ketvirtadieniais 16.30 val. – 19.30 val., būtina išankstinė registracija tel.: 8 69838571, el.p.: s.taraseviciene@marijampolesvsb.lt, Paslauga nemokama, konsultacijos trukmė iki 30 min.

Marijampolės apskr. VPK informacija
matavimas.JPG patarimai.JPG


Atgal