Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2015.08.18
Jaunųjų policijos rėmėjų stovyklos programoje įtraukti sveikatinimo užsiėmimai

Suvalkijoje - jaunųjų policijos rėmėjų stovykla 2015


Rugpjūčio 10-12 dienomis Marijampolės apskrities vyriausiais policijos komisariatas (toliau – Marijampolės apskr. VPK) „Gintaro poilsiavietėje“ organizavo jau tradicine tampančia Jaunųjų policijos rėmėjų stovyklą, į kurią susirinko 20 jaunųjų policijos rėmėjų iš Marijampolės savivaldybės.

Stovyklos programą rengusios ir įgyvendinusios bei kartu su jaunimu ir pagalbininkais, vyresniaisiais policijos rėmėjais stovyklos ritmu gyvenusios bendruomenės pareigūnės Akvilė ir Edita siekė, kad jaunieji policijos rėmėjai labiau sustiprintų komandinio darbo įgūdžius, įgytų žinių apie sveiką gyvenseną, išmoktų tolerancijos, bendravimo, saviraiškos, susirastų naujų draugų, pagerintų fizinį pasirengimą, ugdytų drąsą, ryžtą, išmoktų orientuotis netikėtose situacijose, kad vaikai įgytų žinių, kurios ateityje padėtų apsispręsti renkantis policijos pareigūno profesiją.

Jaunuju_polic_stovykla.JPG

Siekiant, kad stovykloje praleistas laikas būtų turiningas, įsimintinas bei įdomus, jauniesiems policijos rėmėjams buvo pristatyta policijos profesija – parodyti policijos kinologo ir jo dresuojamo tarnybinio šuns sugebėjimai, pademonstruotos kriminalistinių tyrimų skyriaus specialisto darbo subtilybės, suteikta galimybė visiems norintiems pasimatuoti specialiąsias priemones, kurias policijos pareigūnai naudoja atkuriant viešąją tvarką masinių neramumų ar metu. Stovyklautojams buvo surengtos šaudymo iš pneumatinio ginklo varžybos, jie dalyvavo Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro parengtoje programoje bei jogos užsiėmimuose, stebėjo Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos gelbėtojų parengtą programą, dalyvavo daug ištvermės pareikalavusiame Lietuvos Šaulių sąjungos Kalvarijos skyriaus parengtame naktiniame žygyje aplink Jurgežerių ežerą.

Jaunieji_policin.JPG


Estafetės, maudynės, tinklinio, krepšinio, virvės traukimo varžybos, Marijampolės aikidoaikikai mokyklos “Aikivaras” rytų kovos menu programa, komandinės orientacinės varžybos, diskoteka ir daug kitos įdomios veiklos leido jaunuoliams smagiai leisti laiką net rekordiškai karštomis vasaros dienomis.

Prieš stovyklos uždarymą dalinant stovyklautojams atminimo dovanas Marijampolės apskr. VPK viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas HarimantasPoškevičius pasidžiaugė iniciatyviu ir aktyviu jaunimu, linkėjo, kad jaunuoliai puoselėtų draugiškus santykius, neprarastų užmegzto ryšio net pasibaigus stovyklai ir kad jų, kaip jaunųjų policijos rėmėjų vykdoma veikla ateityje padėtų jiems siekiant užsibrėžtų tikslų.

Stovyklos uždarymo metu gitaros fone skambėjo pirmą kartą sukurtas stovyklos himnas, kurio autoriai patys stovyklautojai.

Šiemet stovykla buvo finansuojama iš Marijampolės savivaldybės skirtų lėšų, todėl joje dalyvavo tik šioje savivaldybėje gyvenantys jaunieji policijos rėmėjai. Stovyklos organizatoriai tikisi, kad kitais metais pavyks gauti ir papildomą finansavimą ir į stovyklą bus galimybė pakviesti visų Marijampolės apskr. VPK veiklos teritorijoje esančių savivaldybių (Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio r., Šakių r. ir Jurbarko r.) jaunuosius policijos rėmėjus.

Marijampolės apskr. VPK informacija


Atgal