Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2015.11.23
Projektas "Sveika mityba"

Visi žinome, kad sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas stiprina sveikatą, pailgina gyvenimo trukmę ir gerina jo kokybę. Sveikos gyvensenos įgūdžius turime ugdyti nuo pat mažens, todėl, rugsėjo – lapkričio mėnesiais mūsų mokykloje buvo vykdomas projektas ,,Sveika mityba“. Projekte dalyvavo PUG, 1 – 10 klasių mokiniai. Jiems padėjo tėveliai, mokytojai.

Projekto uždaviniai: Gilinti mokinių žinias apie sveiką mitybą, fizinį aktyvumą. Padėti kiekvienam mokiniui išsiugdyti poreikį ir atsakomybę stiprinti sveikatą. Projekto metu mokiniai susipažino su pagrindiniais sveikos mitybos principais, sveikos mitybos piramide.

Mokytojai vedė integruotas pamokas. Dailės pamokų metu mokiniai piešė mėgstamiausius vaisius ir daržoves, paruošė stendą ,,Skanu ir sveika”.
Visą savaitę vyko akcija ,,Priešpiečiams vaisiai ir daržovės”. Mokiniai valgė vaisius ir daržoves, skaičiavo ir pasižymėjo, kurie klasės vaikai valgo vaisius , kurie - daržoves. Apibendrindami gautus duomenis matematikos pamokų metu braižė diagramas ir grafikus, vyresnieji skaičiavo kalorijas, kriaušes dalijo į trupmenas.
Spalio mėnesį mokiniai darė darbelius ir surengė parodą ,,Linksmosios daržovės”.

Klasės valandėlių metu buvo surengta arbatos popietė. Klasėse vaikai mokėsi užsiplikyti arbatžoles, pasidengti stalą, kultūringai elgtis prie stalo. Kiekvienos klasės mokiniai darė plakatus, supažindino su savo pasirinktų arbatžolių nauda mūsų organizmui.

Lapkričio 17 dieną mokykloje organizavome kultūrinę, pažintinę dieną.
Mankštą vedė Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės Aušra ir Ilma. Mokiniai mokėsi atsipalaidavimo, susikaupimo, dėmesio išlaikymo pratimų, žaidė judrius žaidimus. Po to vyko konkursas "Sveika mityba". Pradinių klasių mokiniai atliko testus, susijusius su sveika mityba, sprendė kryžiažodžius. 5 – 10 klasių mokiniams konkursą organizavo Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Snieguolė.

Pasimankštinę, pasivaržę, pasitikrinę turimas žinias, mokiniai gamino patį sveikiausią maistą- salotas. Jos buvo įvairios: ir saldžios (vaisių desertai), ir paruoštos iš daržovių.
Projekto pabaigoje PUG, 1– 4 klasių mokiniai parodė linksmą programėlę "Daržovės, vaisiai, miško gėrybės".
Visų klasių mokiniai buvo apdovanoti pagyrimo raštais, dovanomis, o 1-3 vietų nugalėtojai diplomais.

Ačiū mokytojai Danutei Šimčikienei, organizavusiai šį projektą, Marijampolės savivaldybės sveikatos biuro specialistėms Snieguolei, Aušrai, Ilmai ir visiems bendruomenės nariams, prisidėjusiems, pasiūliusiems idėjas ar tiesiog aktyviai dalyvavusiems.Marijampolės sav. Šunskų pagrindinės mokyklos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Rima Juškevičienėfoto_1_1.jpgDSC_0444_1.JPG


Atgal