Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2015.11.26
Konkuras "Sveikuolių sveikuoliai" įgavo pagreitį

Lapkričio 24 d. Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijoje vyko tarptautinio vaikų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo septynios 7-8 klasių mokinių pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų komandos. Konkursą, kuriuo siekiama propaguoti ugdymo įstaigų bendruomenėse sveiką gyvenseną kaip kasdienį gyvenimo būdą, ugdyti vaikų ir mokinių atsakomybę, skatinti juos saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, organizavo Marijampolės savivaldybė kartu su Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuru. Konkurso partneris - Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija.

Vaikams teko atlikti įvairaus pobūdžio užduotis: judėjimo, prevencinės veiklos, sveikos gyvensenos bei žmogaus saugos klausimais. Konkurse taip pat dalyvavo bei užduotis atliko ir ugdymo įstaigoje dirbantys pedagogai kartu su sveikatos priežiūros specialistais.

Po ilgos kovos komisija nugalėtojais paskelbė ir diplomus įteikė Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos komandai „Sveikuoliai“, kurie Marijampolės garbę gins konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etape Kėdainiuose. Antrąją vietą iškovojo Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda „Rytas“, o trečioji vieta atiteko Marijampolės marijonų gimnazijos komandai "Braškytės". Konkurso pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtomis dovanėlėmis ir padėkomis.Parengė
Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Sigita Čėsnienė


IMG_0087_1_1_1.JPG


Atgal