Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2016.03.10
Sveikatos mokykla: metas pokyčiams

Vasario 29 – kovo 6 dienomis pralėkė Marijampolės visuomenės sveikatos biuro kartu su Lietuvos sveikuolių sąjunga organizuota ,,Sveikatos mokykla“. Negirdėjote? O gal planuojate papildyti sveikuolių gretas kitų susitikimų metu? Norime pasidalinti ką tik įvykusios ir būrį bendraminčių sutraukusios ,,Sveikatos mokyklos“ dalyvių lūpomis nuvilnijusiais atsiliepimais, įspūdžiais ir įžvalgomis. Tiems, kam dar neteko pabuvoti ir patiems įsitikinti ,,Sveikatos mokyklos“ teikiama fizine ir dvasine nauda – trumpa įžanga.

Septynių dienų trukmės sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo ir įtvirtinimo mokymai – taip, siaurąja prasme, galėtumėme apibrėžti ,,Sveikatos mokyklos“ programą, tačiau būtumėme dar toli nuo svarbiausios idėjos. Padėti šių dienų skubančiam ir, dažnai, laiko sau stokojančiam žmogui išsiugdyti sveikos gyvensenos principus – tai vienas iš pagrindinių ,,Sveikatos mokyklos“ tikslų. Ši programa skirta visiems, besidomintiems sveika mityba, fiziniu aktyvumu, meditacija, dvasine savireguliacija, kūno higienos bei teisingo kvėpavimo svarba organizmui. ,,Sveikatos mokyklos“ programa unikali ir tuo, kad teorinės žinios užsiėmimų metu jungiamos su praktiniais įgūdžiais. Tai reiškia – ką sužinosite, tuoj pat galėsite ir išmėginti. Rytinės mankštos Rygiškių Jono gimnazijos stadione ir grūdinimasis Šešupėje, vegetariškas maistas ir joga vakarais. Štai ką po tokios intensyvios savaitės rėžimo sakė ,,sveikatos mokyklos“ dalyviai:

,,Stovykla unikali. Ačiū organizatoriams, ačiū lektoriams ir bendraminčiams, kuriuos čia sutikau.“

,,Šauni savaitė, jaučiuosi puikiai, negalvojau, kad bėgiojant ir maudantis galima taip greitai ir puikiai pasijausti.“

,,Labai patiko, labai daug naujų įspūdžių, potyrių, išbandymų. Atsirado gyvenime daugiau džiaugsmo, daugiau energijos, daugiau spalvų“

,,Jaučiuosi fantastiškai: pagerėjo emocinė būklė, nurimo protas, prasiplėtė akiratis, požiūris į tarpusavio bendravimą, išsivalė organizmas, numečiau 2,4 kg. Valio!”

,,Sužinojau daugiau apie taisyklingą kvėpavimą, kaip sportuojant nepasitempti raumenų. Sveikos mitybos ypatumų, kaip skaniai ir sveikai pasigaminti maistą. Pradėjau daugiau valgyti daržovių, sriubos. Sužinojau daug naujo apie meditaciją ir jogą. Pagerėjo miegas. Jaučiuosi labiau pailsėjusi, atsipalaidavusi.“

Norite ir Jūs panašiai jaustis, tačiau trūksta valios ir nėra laiko? ,,Sveikatos mokykla“ – puikus postūmis į sveikesnę gyvenseną. Sveikatos biuro atliktos apklausos duomenimis, 100 proc. programos dalyvių pagilino savo sveikos gyvensenos žinias, o 90 proc. apklaustųjų po mokymų ketina keisti savo gyvenseną, atsižvelgdami į mokymų metu įgytas žinias ir įgūdžius.

Nepraleiskite progos ir Jūs papildyti sveikuolių gretas kitoje ,,Sveikatos mokykloje“ Marijampolėje.

Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija


Atgal