Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2016.04.21
Konkursas vaikams „Per atostogas riedėk saugiai“

saugaus_eismo_dekada.jpgKonkursu vaikams „Per atostogas riedėk saugiai“ Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras bei Lietuvos savivaldybių visuomenės sveikatos biurai ragina visus paminėti Pasaulio sveikatos organizacijos (toliau-PSO) Saugaus eismo dekadą (2011−2020 m.) ir tęsti 2015 metais pasirašytos Vaikų deklaracijos dėl saugos keliuose pasižadėjimus.

Pagal Lietuvos kelių policijos tarnybos statistinius duomenis, 2015 metais eismo įvykiuose žuvo 11 ir buvo sužeisti 577 vaikai (149 vaikai buvo sužeisti dėl jų pačių neatsargumo). Iš jų žuvo 1 pėstysis vaikas ir buvo sužeista 216 vaikų pėsčiųjų (78 pėstieji vaikai buvo sužeisti dėl jų pačių neatsargumo), žuvo 1 vienas vaikas dviratininkas ir buvo sužeisti 58 vaikai dviratininkai (37 vaikai dviratininkai buvo sužeisti dėl jų pačių neatsargumo). Tarp vaikų mopedų vairuotojų praeitais metais žuvusiųjų nebuvo, tačiau buvo 14 sužeistų ir 9 dėl jų pačių neatsargumo. Paprastai vaikai dviratininkai ir mopedų vairuotojai aktyviais eismo dalyviais tampa šiltuoju metų laiku. Todėl Lietuvoje vykdami PSO Saugaus eismo dekados kontaktinio asmens funkcijas Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro (toliau – SMLPC) darbuotojai inicijavo konkursą vaikams „Per atostogas riedėk saugiai“.

Vaikai, norintys dalyvauti konkurse „Per atostogas riedėk saugiai“, turėtų sukurti stendą, atspindintį vaikų saugos keliuose važinėjant dviračiu, riedučiais, riedlente ir pan. temą. Sukurtą stendą reikėtų eksponuoti savo mokykloje, o stendo nuotrauką atsiųsti konkursui. Vieną stendą gali kurti iki 5 mokyklinio amžiaus vaikų grupė. Pasibaigus konkursui bus apdovanoti I–III vietų laimėtojai, kuriuos išrinks SMLPC direktoriaus įsakymu sudaryta komisija. Komisija konkursinius darbus vertins atsižvelgdama į jų atitiktį vaikų saugos keliuose temai, vizualinį sprendimą, idėją, originalumą, meniškumą. Visos stendų nuotraukos bus paskelbtos SMLPC „Facebook“ paskyroje. Nugalėtojai bus apdovanoti konkurso rėmėjų įsteigtais prizais:

I vietos laimėtojas – 50 EUR internetinio knygyno dovanų kuponu.
II vietos laimėtojas – 40 EUR internetinio knygyno dovanų kuponu.
III vietos laimėtojas – 30 EUR internetinio knygyno dovanų kuponu.

I–III vietų laimėtojai bus apdovanoti ir konkurso partnerių įsteigtais prizais.

Laukiame Jūsų nuotraukų ir dalyvio registracijos formos iki 2016 m. gegužės 9 d. el. paštu gintare.dapkute@smlpc.lt arba adresu: Stendų nuotraukų konkursui, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, Kalvarijų g. 153, LT-08221 Vilnius. Nepateikus registracijos formos, nuotraukos konkurse nedalyvaus ir nebus skelbiamos internete.

Konkurso nuostatai
Konkurso registracijos forma


Daugiau informacijos www.smlpc.lt


Atgal