Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2016.05.02
Konkursas "Sveikata - tai dovana" PRC

 Į informacijos centrą dalyvauti viktorinoje „Sveikata – tai dovana“ susirinko Centro skyrių pirmakursiai. Renginys buvo skirtas Pasaulio sveikatos dienai paminėti. Šiais metais Pasaulio sveikatos organizacija ypatingą dėmesį skyrė vienam aktualiausių susirgimų pasaulyje – cukriniam diabetui. Tad ir viktorina buvo skirta ugdyti mokinių vertybines nuostatas apie sveikatos išsaugojimą ir stiprinimą. Dalyvaujantieji mokiniai domėjosi šia klastinga liga, sužinojo prevencines priemones, tad galėjo su bičiuliais pabendrauti, pasidalinti savo žiniomis.

Į viktoriną mokinių komandos atvyko atlikę namų darbus. Kadangi viktorinos nuostatai įpareigojo pasiruošti akcijai „Vienykimės prieš diabetą“, tai mokiniai jau turėjo pasigaminę mėlynos spalvos – ji pasirinkta diabetui atpažinti – atributus: kas pasipuošė kaspinais, kas segėjo mėlynas gėles, kas puošė stalą balionais, staltiesėmis, žvakėmis ar gyvomis gėlėmis. Tad, pasipuošę staliukus, komandos prisistatė: įvardijo savo pavadinimus ir deklamavo sukurtus eilėraščius apie diabetą, sveikatos išsaugojimą. Vėliau mokiniai žinias demonstravo susirungdami protų mūšyje „Ką žinai apie cukrinį diabetą?“ bei spręsdami kryžiažodį „Sveikata“.

Kol komisija sumavo rezultatus, Genovaitė Naidzinavičienė, Marijampolės klubo „Diabetikas ABC“ pirmininkė, perskaitė pranešimą „Kaip atpažinti „cukraus“ ligą“. Viktorinos dalyviai pabendravo ir su šio klubo tarybos nariu Mindaugu Narijausku.

Susumavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai. Jais tapo padavėjo ir barmeno mokymo programos (PBg15-1 gr.) pirmakursės. Nuo jų tik dešimtosiomis balo atsiliko šaunios Vilkaviškio, Kudirkos Naumiesčio skyrių komandos ir prekybos įmonių vadybininko padėjėjo mokymo programos (PVg15-1 gr.) mokinės. Šios komandos apdovanotos specialiais klubo "Diabetikas ABC" prizais. Kiti dalyviai apdovanoti Centro direktoriaus padėkos raštais, Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir klubo „Diabetikas ABC“ prizais.

Sv_dovana__8__1.JPG

Daugiau nuotraukų iš renginio čia.


Marijampolės profesinio centro
Skyriaus vadovė
Virginija Žukauskienė


Atgal