Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2016.06.17
Visuomenės sveikatos biure svečiavosi Marijampolės profesinio rengimo centro siuvinių gamintojo mokymo programos merginos

Mokslo metai skaičiuoja paskutines dienas. Tad birželio 16 dieną su grupele siuvinių gamintojo mokymo programos (SG 15-1gr.) merginų išsiruošėme į Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biurą, kad apibendrintume per mokslo metus įgytas sveikatos stiprinimo žinias ir pasisemtume naujų praktinių žinių.

Dalyvavome programoje „Sveikas ir laimingas“, kurią vedė visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Aušra Ralytė. Šios programos tikslas - suteikti dalyviams teorinių ir praktinių įgūdžių, padedančių sumažinti įtampą, stresą bei puoselėti žmoniškąsias vertybes. Specialistė pabrėžė, kad labai svarbu suvokti draugiškumo, tarpusavio pasitikėjimo, atsakomybės vertę. Kalbėjo apie pasitikėjimą savimi, patyčių prevenciją.

Specialistė pamokė pagrindinių raumenų tempimo, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimų. Užsiėmimų metu žaidėme žaidimus, kurie padeda teorines žinias apie stresą pritaikyti praktiškai. Kadangi juokas – geriausias vaistas nuo visų ligų, visos likome sužavėtos juoko terapija.

Mokėmės net gaminti ir skanavome Aušros pagamintus kokteilius, vaišinomės vasaros gėrybėmis, klausėmės muzikos, dainavome, merginos viena kitai mokėsi sakyti komplimentus.

Visos dalyvės buvo labai dėkingos Aušrelei už suteiktas žinias, nuoširdų bendravimą, išreiškė norą ir ateityje dalyvauti sveikatos biuro užsiėmimuose.

Atsisveikinant Aušrelė dalyves apdovanojo Visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis -  žaismingomis užrašų knygutėmis ir tušinukais bei palinkėjo į jas rašyti vasaros įspūdžius, kad susitikus rudenį būtų galima jais pasidalinti.

O aš, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Saldūnaitė, visiems linkiu saugios ir sveikos vasaros.

DSCF0096.jpg DSCF0099.jpg
DSCF0102.jpg


Atgal