Pradžia
Svetainės medis
DUK
Klausimai / Pasiūlymai
Versija neįgaliesiems
El. paštas (specialistams)
Paieška:
Naujienos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marijampolės savivaldybės
visuomenės sveikatos biuras
biudžetinė įstaiga
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė
Tel. (8 343) 59 213,
info@marijampolesvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301618682

Kokio tipo visuomenės sveikatos biuro organizuojami renginiai Jus domina labiausiai?

Paskaitos
Žygiai
Sveikos mitybos skatinimo ir nutukimo prevencijos konsultacijos
Streso valdymo praktiniai užsiėmimai
Mankštos
Teoriniai–praktiniai fiziniai ir psichikos sveikatos užsiėmimai
Daugiau informacijos
Renginių kalendorius

<< liepa, 2019 >>
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

2017.05.17
Judėjimo sveikatos labui dienos proga vienu ritmu judėjo trijų savivaldybių gyventojai

Pirmą kartą savo veiklos istorijoje Marijampolės savivaldybės, Šakių rajono savivaldybės ir Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurai inicijavo bendrą renginį – Judėjimo sveikatos labui dienos paminėjimui skirtą dviračių žygį. 

Renginio organizatoriai: Marijampolės savivaldybės administracija ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Neribotų galimybių fondas.

Renginio partneriai: Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Marijampolės socialinės pagalbos centras, UAB „Darasa“ parduotuvė „Liuks dviratis“, UAB „Onus“.

Renginio tikslas – skatinti gyventojų fizinį aktyvumą. 
Gegužės 13 dieną iš visų trijų savivaldybių pajudėjo dviračių entuziastai, kurie susitiko tarpiniame taške – Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“ gimnazijos stadione.
Iš viso renginyje dalyvavo per 100 dalyvių. Susirinkusius pasveikino LR Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Juozas Oleka.

Renginio dalyviai stebėjo įspūdingą akrobatinio dviračių sporto grupės „Green Trials“ iš Latvijos pasirodymą, turėjo galimybę dalyvauti sportinėse varžybose, buvo vaišinami koše.

Renginio metu apdovanoti varžybų nugalėtojai ir kiekvienoje savivaldybėje judėjimą dviračiais aktyviai propaguojantys asmenys: dviračių klubo „Mano velo“ prezidentė Rasa Sorakienė bei šio klubo narys Darius Petruškevičius iš Marijampolės, dviračių sporto klubo „Aira“ vadovas Artūras Žemaitaitis iš Vilkaviškio bei sporto ir laisvalaikio klubo "Vėjas" prezidentas Mindaugas Balčiūnas iš Šakių.

Jauniausias dviračių žygio dalyvis, savo jėgomis sėkmingai įveikęs 60 km trasą, – Pijus Žemaitaitis iš Marijampolės, važiavęs su savo tėčiu, kuris teigia, kad judėjimas – jų šeimos gyvenimo būdas.

Primename, kad važiavimas dviračiu padeda saugoti ir stiprinti sveiktą, kurti naujus socialinius ryšius su kitais aktyvų gyvenimo būdą praktikuojančiais asmenimis, prasmingai leisti laisvalaikį ir tausoti aplinką motorines transporto priemones pakeičiant dviračiu.

Judėkime ir būkime sveiki!
Informaciją parengė 
Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Foto_1_renginio_dalyviai.jpg
Foto_2_organizatoriai_ir_apdovanoti_asmenys.jpgFoto_3_Green_Trials_pasirodymas.jpg


Atgal