Naujiena

Sveiko maisto šventė

Marijampolės sav.Padovinio pagrindinėje mokykloje vyko sveiko maisto šventė „Sveikas aš, ar sveikas tu? Šventėje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė.


Dalyviai buvo suskirstyti į 5 komandas. Visos komandos šventėje dalyvavo pasipuošusios skirtingos spalvos akcentais. Patys mažiausieji mokyklos bendruomenės nariai – paruošiamos klasės ir pradinių klasių mokinukai buvo pasipuošę raudona spalva ir pasivadino Raudonskruosčiais. Kitos komandos save pasivadino „Žalieji žirniai“ – pasipuošė žalios spalvos palaidinėmis, „Melionai“ – geltonųjų komanda, savo spalvą akcentavo dėvėdami didelius, geltonus kaklaraiščius. „Baltagūžiais“ pasivadino baltomis palaidinėmis pasipuošusi komanda, o „Rudnosių“ komanda ne tik dėvėjo rudos spalvos drabužius, bet ir ant veidų išsipiešė „Meškinų“ kaukes.

Kiekviena komanda pasiruošė sveiko maisto stalui du patiekalus iš daržovių, vaisių, sėklų, grūdų ar kitų augalų, paruošė prisistatymą dainuodami, šokdami ir skaitydami eiles.  Komandos kapitonai pristatė paruoštų patiekalų naudingas savybes vaikų sveikatai. Komandos buvo vertinamos už estetinį patiekalo vaizdą, išskirtinį pavadinimą, išsamų pristatymą ir išradingumą. Komisija paragavusi pagamintus patiekalus ir susumavusi gautus rezultatus vieningai visoms komandoms skyrė 1 vietą.

Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti krepšeliais vaisių, o klausimų atsakymų viktorinoje už teisingą atsakymą 10 dalyvių gavo individualius simbolinius apdovanojimus. Malonu, kad į šventės šurmulį mielai  įsitraukė ne tik mokiniai, bet ir mokyklos vadovai bei visi mokytojai. 

 

Ramutė Kunigiškienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje


Paskutinį kartą redaguota: 2019-11-20 07:55