Naujiena

Apdovanota geriausia Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė

Visuomenės sveikatos klausimai pastaraisiais metais tapo ypač aktualūs. Pandemija išryškino sveikatos prevencijos, higienos įpročių, infekcijų valdymo svarbą. Norėdama atkreipti dėmesį į visuomenės sveikatos svarbą ir ja besirūpinančių specialistų darbą Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) jau penktąjį kartą surengė „Metų specialisto“ apdovanojimus.


„Dėl šiemet susiklosčiusios ekstremalios situacijos negalime organizuoti iškilmingo apdovanojimų renginio, tačiau pati apdovanojimų reikšmė šiemet dar didesnė. Juk savivaldybių visuomenės sveikatos specialistai jau visus metus greta įprastinio rūpinimosi gyventojų sveikata aktyviai talkina ir kovoje su pandemija, tad nusipelnė deramo įvertinimo ir nuoširdžiausių mūsų visų padėkų“  – sako SVSBA Tarybos pirmininkė Neringa Tarvydienė.

Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvas balsavo ir geriausia 2020 metų specialiste išrinko Inetą Dabušinskaitę už nuoširdų atsidavimą profesinei veiklai, sąžiningą ir rūpestingą pareigų atlikimą bei visuomenės sveikatos vertybių puoselėjimą. Kolegos pabrėžė Inetos kompetenciją, draugiškumą, gebėjimą motyvuoti kitus, draugiškumą.  Apdovanojimą Inetai Dabušinskaitei 2021 m. kovo 12 d. įteikė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris, dėkodamas už nuoširdų darbą kartu linkėjo ir pačiai specialistei sveikatos, sėkmės ir ištvermės šiuo nelengvu laikotarpiu.

„Man ši profesija svarbi tuo, kad ji yra apie žmones ir sveikatą plačiąja prasme. Džiaugiuosi, kad esu įvertinta už bendražmogiškąsias savybes: pagalbą, nuoširdumą, kitų motyvavimą – tai emocinio intelekto sudedamosios, kurios man pačiai labai svarbios, kurias puoselėju ir dalinuosi su kitais  – sako apdovanojimą atsiėmusi Ineta Dabušinskaitė.

„Metų specialisto“ rinkimai vyksta net 47 visuomenės sveikatos biuruose. Kandidatus gali siūlyti kiekvieno VSB darbuotojai ir vadovai, o taip pat asociacijos tarybos nariai – svarbu, kad teikimas apdovanojimui būtų motyvuotas. Renkant geriausius metų visuomenės sveikatos specialistus atsižvelgiama į jų veiklą nacionaliniu, regioniniu ar savivaldybės mastu.

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija. Visuomenės sveikatos biurų asociacija vienija 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biurus.

 


Paskutinį kartą redaguota: 2021-03-14 17:26