Naujiena

Artėja šimtadienis: ar galima organizuoti šventę?

Mokyklos gali organizuoti šventes, tačiau būtina laikytis reikalavimų, kuriuos yra nustatęs operacijų vadovas-sveikatos apsaugos ministras.


Visi vyresni nei 6 metų renginio žiūrovai ir dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas viso renginio uždarose erdvėse metu dėvi ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius.

Respiratorių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, taip pat atlikėjams, renginių vedėjams ir kitiems scenoje esantiems asmenims, jeigu užtikrinamas saugus atstumas nuo žiūrovų.

Taip pat leidžiama nedėvėti respiratorių žmonėms per fotosesijas, jeigu fotografuojamasi atskiroje patalpoje ar nuo kitų asmenų atitvertoje atskiroje erdvėje.

Vis dėlto sparčiai plintant koronaviruso omikron atmainai, rekomenduojama atsakingai įvertinti švenčių ir kitų renginių organizavimo būtinybę, ypač tokių, kuriose susirenka įprastai nesusitinkantys žmonės. Tokius renginius, į kuriuos susirenka paprastai nesusitinkantys žmonės, šiuo metu patariama organizuoti nuotoliniu būdu ar lauke arba šventę organizuoti tik tos pačios klasės / srauto mokiniams, kurie ir įprastai kontaktuoja tarpusavyje.

ŠMSM Komunikacijos skyrius


Paskutinį kartą redaguota: 2022-02-08 13:46