Naujiena

Kviečiame susipažinti su „FAST herojais“

Kviečiame susipažinti su „FAST herojais“. Makedonijos universiteto Švietimo ir socialinės politikos fakultetas, remiamas „Angels“ iniciatyvos, parengė „FAST herojų“ mokyklose vykdomą kampaniją, kurią patvirtino Pasaulio insulto organizacija.


Kampanijos misija – šviesti pasaulį apie insulto požymius, visiems priminti svarbiausią dalyką – veiksmų reikia imtis nedelsiant!
Tikima, kad vaikai gali turėti didelės įtakos vykdant insulto prevenciją. Mokyklos iš daugiau nei 20 pasaulio šalių kartu kuria milijono vaikų bendruomenę, vykdančią vieną didelę misiją – apsaugoti savo senelius nuo insulto bei sugebėti jiems greitai padėti, jei tokia bėda įvyktų.
„FAST herojai“ – tai apdovanojimus pelniusi interaktyvi edukacinė iniciatyva, kuria siekiama kuo platesnei visuomenei paaiškinti apie insulto simptomus bei pamokyti, kaip greitai reaguoti ištikus insultui. Sužinojus ir išmokus galima padėti išgelbėti mylimus senelius ar vyresnio amžiaus artimuosius.
Interaktyvi edukacinė programa pirmiausia yra skirta 5–9 metų vaikams. Programoje vaikai mokomi empatijos ir meilės, jiems suteikiama žinių, praktinių gelbėjimo įgūdžių.
Apie „FAST herojų“ vykdomą kampaniją galima plačiau sužinoti, dalyvauti ir registruotis svetainėje adresu https://lt-lt.fastheroes.com/ Kviečiame mokyklas, mokytojus ir vaikus plačiau susipažinti su vykdoma misija. Registruotis gali ir pavieniai asmenys.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-02-10 16:07