Naujiena

PASAULINĘ SVEIKATOS DIENĄ – IDĖJŲ KONKURSO NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAI

Marijampolės ,,Ryto“ pagrindinėje mokykloje kovo mėnesį mokiniai galvojo ir teikė idėjas, kokias priemones ar veiklas, kurios padėtų stiprinti mokyklos bendruomenės narių sveikatą, būtų galima įgyvendinti mokykloje.


Balandžio 7 dieną, minint Pasaulinę sveikatos dieną, buvo apdovanoti šio konkurso nugalėtojai:

 

5b kl. Miglė Medonaitė – idėja ,,Kuprinių pasidėjimo suolelis“

,,Stovint eilėje valgykloje būtų smagu pasidėti kuprinę, kad nepavargtų nugara ir vaikams nereikėtų stumdytis su didelėmis kuprinėmis, kurios tik didina eilę. Įėjus į valgyklą galėtų būti suolelis ar lentynėlė pasidėti kuprinę“.

5c kl. Goberytė Greta – idėja ,,Pamokos kitaip“

,,Mokykloje kas 2 mėnesius viena diena būtų skiriama sveikatos stiprinimui – išvykos gryname ore, sveiko maisto gaminimas ir degustavimas, sporto užsiėmimai, sveikos gyvensenos paskaitos su specialistais“.

 

10a kl. Siga Bakalauskaitė  – idėja ,,Prevencinė priemonė prieš rūkymą ,,Būk sveikas, nepradėk rūkyti“.

,,Vakaras mokyklos fojė ant čiužinių: paskaita apie rūkymą žalą arba mokinių surinktos medžiagos peržiūra, stendai, plakatai. Žinių patikrinimas naudojantis Kahoot ir nugalėtojų apdovanojimai. Mokinių pasirinkto filmo žiūrėjimas“.

 

5a kl. Viktorija Čižauskaitė  – idėja ,,Susipažinkime su svajonių profesija“

,,Mokytojai padėtų vaikams suprasti jų svajonių profesiją, pasiekti tikslą. Vaikai parašytų motyvacinį laišką, kuo norėtų būti užaugę. Mokytojos vieną kartą per savaite padėtų vaikui išmokti to, ko reikės tai profesijai. Vaikui tai padėtų suprasti kokia tai profesija ir kad dirbti nėra lengva“.

 

Sveikatos specialistė Žaneta


Paskutinį kartą redaguota: 2022-04-11 19:27