Naujiena

PĖSČIŲJŲ ŽYGIS „JUDĖJIMAS – SVEIKATA“

Gegužės 28 d. "Spindulėlių" ir "Pelėdžiukų" grupės ugdytinius Visuomenės sveikatos biuro specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą lopšelyje-darželyje, Edita Perlibienė pakvietė į pėsčiųjų žygį.


Pėsčiųjų žygio pagrindinis tikslas didinti ugdytinių žinias apie fizinio aktyvumo naudą, pajusti gamtos ir žmogaus darną. Vaikščiojimo metu vaikai žaidė ,,Tylos karalių“ klausė paukščių čiulbėjimo, tyrinėjo gamtą, atliko kvėpavimo pratimus. , tuo skatinant vaikus nurimti, pabūti čia ir dabar. Taip stiprinama ugdytinių emocinė savijauta. Vaikai skatinti kuo daugiau laiko praleisti lauke, renkantis smagias fizinio aktyvumo veiklas, t.y. vaikščiojimą, važinėjimą dviračiu, paspirtuku, ar pasirenkant kitas aktyvias žaidimo formas.

            Visi žygio dalyviai buvo apdovanoti mokomosiomis knygelėmis ,,Pirmoji pagalba“ , ,,Sveika gyvensena“ ir kitais smulkiais prizais.

Žygis gamtoje puiki galimybė vaikams išbandyti įvairias veiklas. Būdami gryname ore ir judėdami, vaikai stebėjo gamtą, lavino gebėjimą pastebėti, atskirti, suskaičiuoti, išmokti, džiaugtis, nustebti, įgyti socialinių įgūdžių bendraujant su draugais. Nuo  mažų dienų pajaustas judėjimo džiaugsmas ir meilė sportui ugdo sveiką gyvenimo būdą.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-18 10:55