Naujiena

Sveikatingumo mokymai Jankuose

Gruodžio 2 dieną Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų km. įvyko pirmoji sveikatingumo mokymų diena.


Daugkartinė Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė, aerobikos trenerė Joana Bartaškienė pravedė teorinį-praktinį užsiėmimą "Judėjimas tai gyvenimas", kurio metu mokymų dalyvius kvietė nuotaikingai mankštai, kalbėjo apie fizinio aktyvumo naudą ir savimasažo galią.
Profesionalus vaistininkas-farmakologas, vienas žinomiausių Lietuvos žolininkų, liaudies medicinos ekspertas, netradicinės medicinos praktikas farmakognostas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Podiplominių studijų centro lektorius V. Skirkevičius skaitė paskaitą tema "Gydymas vaistingaisiais augalais", kurio metu pristatė augalus ir jų gydomasias savybes, patarė dalyviams,kada ir kokius augalus galima įtarukti į savo mitybą.
Antrą sveikatos mokymų dieną  medicinos mokslų daktarė, diatologė Rūta Petreit vedė "Teorinius-praktinius sveikos mitybos mokymus". Tyrinėjome produktų etiketes. Jas skaitant reikia atkreipti dėmesį į skaidulinių medžiagų kiekį (rekomenduojama daugiau kaip 5g.) ir cukraus kiekį (mažiau kaip 5g.).
Paskutinę sveikatos mokymų dieną vyko lektorės, švietimo ir verslo konsultantės, nepriklausomos žurnalistės L. Laurinčiukienės paskaita "Jei negali pakeisti situacijos, keisk požiūrį į ją" ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistės R. Kunigiškienės paskaita-praktinis užsiėmimas "Fizinio aktyvumo nauda jūsų sveikatai". Sveikatos mokymų metu dalyviai daug sužinojo apie sveiką gyvenseną bei praktiškai pritaikė įgytas žinias.

Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-15 13:04