Naujiena

Užsiėmimai vandens dienai paminėti

Šių metų kovo 4 dieną Patašinės universaliame daugiafunkciame centre vyko įvairūs užsiėmimai vandens dienai paminėti, taip pat vyko konkursas „Gražiausio dantuko rinkimai“.


„Spinduliukų“ ir „Obuoliukų“ grupės vaikai rinko gražiausius dantukus, o išrinktų dantukų autoriai buvo apdovanoti Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais, kuriuos įteikė visuomenės sveikatos specialistė G. Imenickaitė.

Žinant, kad dantukų grožis priklauso ir nuo to, kokius gėrimus renkamės gerti, bei norint paminėti vandens dieną, kartu su „Spinduliukų“ ir „Obuoliukų“ grupės vaikais vyko pokalbiai, praktiniai užsiėmimai „Vandens nauda“. Po pokalbių, vaikai pasitelkę savo fantaziją piešė vandens lašelius, kuriuos vėliau pasikabino ant savo spintelių.

„Obuoliukų“ grupėje vyko akcija „Gazuotą vandenį keisk paprastu“. Šios akcijos metu, grupės vaikai paprastą vandenį paskanino įvairiais priedais (paprasta citrina, žaliąja citrina, braškių uogiene). Vaikams nematant buvo pripildomi puodeliai su skirtingais vandens skoniais, o vaikai turėjo atspėti, kur koks vanduo buvo. Šis užsiėmimas vaikams labai patiko. Jiems puikiai sekėsi atspėti, kur koks vanduo buvo. „Obuoliukai“ nusprendė, kad skaniausias vanduo jiems buvo su žaliąja citrina.

Atsigėrus vandenuko nusprendėme pasimankštinti estafetėje-viktorinoje ,,Ar žinai?‘‘. Šios estafetės-viktorinos metu, vaikai buvo sugrupuoti į dvi grupes ir turėjo bėgti prie vandens buteliukų ant kurių buvo užklijuoti klausimai, mįslės, patarlės. Atsakius – vaikas vandens buteliuką galėjo pasilikti sau. Nepamiršta buvo ir grupės auklytė, kuri turėjo padeklamuoti eilėraštį, kad gautų vandens buteliuką.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-06 09:04