Naujiena

Vandens diena Patašinės universaliame daugianfunkciame centre

Kovo 22-ąją minima Pasaulinė vandens diena, todėl norint paminėti šią dieną Patašinės universaliame daugiafunkciame centre kovo 24 d. vyko daug užsiėmimų šiai dienai paminėti, kuriuos vedė visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokyklose Gintarė Imenickaitė.


        Rytą pradėjome nuo trumpų animacinių filmukų. Filmukų metu ,,Obuoliukų“ grupės vaikai sužinojo apie vandens ciklą, taip pat jiems buvo priminta, kad reikia tausoti vandenį, neišmesti maisto, nes tai ne vien maisto švaistymas, o ir vandens švaistymas. Filmukų metu taipogi buvo kalbėta apie vandens naudą žmogui bei gamtai. Vėliau užsiėmimai vyko lašelių kambaryje, kuriame specialistė vaikams pravedė trumpą rankų dainelę-mankštelę, kuri vaikams labai patiko. ,,Obuoliukų“ grupės vaikai dalyvavo viktorinoje apie vandenį, sužinojo jiems nežinomų faktų apie jį ir dalyvavo piešinių konkurse, kur pralaimėtojų nebuvo.  

        Užsiėmimų pabaigoje, prieš degustuojant vandenį, vaikai parodė, kaip gerai jie moka plautis rankytes. Su švariomis rankomis, vaikai ragavo vandenį: su geltonąja citrina, su žaliąja citrina, su apelsinu ir paprastą vandenį - be nieko. Didžiajai daliai vaikų skaniausias vanduo buvo su geltonąja citrina, kitiems – su apelsinu. Skaniai atsigėrę vandens, vaikai skanavo obuoliukus ir apelsinus bei kiekvienas gavo po Marijampolės visuomenės sveikatos biuro prizą už tai, kad puikiai dalyvavo visuose užsiėmimuose.

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokyklose

Gintarė Imenickaitė

 


Paskutinį kartą redaguota: 2021-03-25 12:10